top of page

Sıkça Sorulan Sorular

1) Geçen sene üyeydim, tekrar akademik yıl için üye olmam gerekiyor mu?

Üyeliğiniz, üye olduğunuz akademik yıl sonunda biter. Yeni akademik yıl için yeniden üyelik işleminizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

2) Üye olmadan da etkinliklerinize katılım sağlayabilir miyim?

Hayır, etkinliklerimize yalnızca üyelerimiz katılım sağlayabilmektedir.

3) Etkinliklerden ve duyurulardan nasıl haberdar olacağım?

Üyelik başvuru formunda belirttiğiniz mail adresiniz ve telefon numaranıza tarafımızdan bilgilendirmeler gerçekleşmektedir. Bununla birlikte sosyal medya hesaplarımızdan her etkinliğimizin duyurusu yapılmakta olup sosyal medya hesaplarımızı takip ederek etkinlik ve duyurularımızdan haberdar olabilirsiniz.

4) Aktif üyelik nedir?

Aktif üye Sanat Hukuku Enstitüsü etkinliklerinin projelendirilmesi ve gerçekleştirilmesi aşamasında görev alan, Enstitü bünyesinde çalışan ekip arkadaşlarımızdır. Enstitü çalışmalarında görev alır, Yönetim Kurulu’nun gerekli gördüğü hallerde Yönetim Kurulu ile beraber çalışır. Üyelerin etkinliklere katılımı ve yönlendirilmesinde, projelerin planlanması ve hayat geçirilmesinde önemli rol oynar.

5) Aktif üye olmak için ne yapmam gerekiyor?

Aktif üyelik başvurusu için öncelikle Enstitü üyesi olmak gerekmektedir. Her Enstitü üyesi aktif üyelik başvurusu yapabilir. Aktif üyelik başvurusu için sanathukukuenstitusu@gmail.com adresine mail atılması gerekmektedir.

6) Etkinlik ve duyurulardan haberdar olamıyorum. Ne yapmam gerekiyor?

Böyle bir sorun ile karşılaşmanız halinde talebinizi Ad, Soyad ve Telefon Numarası bilgilerinizi içeren bir mail ile sanathukukuenstitusu@gmail.com adresine iletebilirsiniz.

7) Neden Sanat Hukuku Enstitüsü'ne üye olmalıyım?

Sanat Hukuku Enstitüsü üyesi olarak, gerçekleştireceğimiz hukuki ve sanatsal proje ve etkinliklerde kendinizi kişisel ve kültürel anlamda geliştirebilir, kendinize mesleki ve sosyal anlamda bir network oluşturabilir, bizimle birlikte hukuk ve sanat camialarına katkı sağlayabilirsiniz.

bottom of page