top of page

Üyelik Başvurusu

Üyelik sıfatı kazanabilmek için; Medeni hakları kullanma ehliyetini haiz, ağır hapisle mahkum olmamış olanlar Sanat Hukuku Enstitüsü'ne üye olabilir. Üyelik formundaki adımları izleyerek üyelik işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

2023-2024 Akademik Yılı, bir akademik yılı kapsayacak şekilde etkinliklere katılım bedeli 200TL'dir. Yıllık katılım bedelini ödeyerek, düzenlediğimiz etkinlikler ile tüm organizasyonlarımıza ücretsiz katılabilir, partnerlerimizin veya onlarla birlikte düzenlediği eğitim ve sertifika programlarında indirime hak kazanabilir, anlaşmalı kurumlarımızın üyelerimize sağladığı indirimlerden faydalanabilirsiniz.

 

Havale veya EFT işlemi ile üyelik aidatı ödemesini yapacak üyelerimizin, formu doldurduktan sonra 7 (yedi) gün içinde ödemelerine ilişkin dekont fotoğrafını sanathukukuenstitusu@gmail.com adresine mail atmaları gerekmektedir.

 

Aksi takdirde üyelik başvuruları sonuçsuz kalacaktır.

Havale veya EFT yoluyla üyelik işlemlerini gerçekleştirmek isteyenler için banka hesap bilgilerimiz aşağıdaki gibidir.

 

Türkiye İş Bankası:

Hesap Sahibi: İSTANBUL SANAT HUKUK DERNEĞİ

​​​​​​​ 

IBAN: TR22 0006 4000 0011 4850 0485 98

 

Üyelik aidat ödemesini havale/eft işlemiyle tamamlamayanların üyelik başvurusu dikkate alınmayacaktır.

 

Üyelik yenileme işlemleri için de aynı adımlar izlenecektir.

Başvuru Formu

Cinsiyetiniz

6698 Sayılı Kanun kapsamında Sanat Hukuku Enstitüsü, çözüm ortakları, paydaşları ve sponsorları tarafından; üyelik formumda beyan ettiğim verilerin işlenmesini, paylaşılmasını, saklanmasını, kanunen uygun görülen durumlarda silinmesini ve bu kapsamda kurum ve bağlantılı tüm paydaşlardan e-posta, SMS vb kanallar ile bilgilendirici mesaj ve ileti almayı kabul ettiğimi beyan ediyorum.

bottom of page